Üsküdar Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama ve Döşeme Temizliği

Kalifiye koltuk yıkama ve Döşeme Temizlik ekibimiz, koltuklarınız, yemek sandalyeleri ve minderler de dahil olmak üzere kumaşla kaplanmış tüm döşemeleri profesyonelce temizleyebilir.

Koltuk ve döşemelerinizin ömrünü uzatmak ve temiz ve taze görünmesini sağlamak için döşemenin düzenli olarak temizlenmesi önemlidir.

Koltuk Yıkama ve Döşeme Temizlik ekibimiz kontrollerini yaptıktan sonra mümkün olan en iyi sonuç için en iyi temizlik yöntemini seçecektir.

Mikro süetden yüne ve hatta hassas ipeklere kadar tüm kumaş çeşitlerini temizleyebiliyoruz.

Döşeme Temizliğiyle mobilyalarınızın ömrünü uzatın!

Evindeki mobilyalara çok para harcıyorsunuz. Onları temizlemenin zamanı geldiğinde onları konusunda uzman ekibe teslim edin.

Birçok mobilya sahibi, zararlı kimyasallarla dolu mağaza tarafından satılan temizleyiciler ve çok fazla nem kullanarak döşemelerini kendi başlarına temizlemeye çalışırlar.
Ve, profesyonel dereceli kurutma ekipmanı olmaksızın, mobilyalar uzun süre ıslak kalmakta, hem mobilyanız zarar görmekte hemde insanların mobilyaları kullanamayacağı anlamına gelmektedir.

Temizlik bittikten sonra mobilyalarınızın kir ve tozu bir mıknatıs gibi toplamasını önlemek için deterjansız, sabunlu bir ön sprey kullanıyoruz.
Sadece saflaştırılmış ve deiyonize su ile durulanır.
Mobilyalarınızı temizlemek için özel olarak güçlü makineler kullanıyoruz.

Koltuk yıkama ve Döşemelerinizin doğru şekilde profesyonel temizliği için bizi arayabilirsiniz.

      Yorum Yap