Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası

Temizlediğimiz ve bakımını yaptığımız her bir halı için farklı halı temizleme süreçlerinden yararlanıyoruz.

Üsküdar halı yıkama, Antika, el dokuma, ipek ve her cins halı ve kilim yıkama tekniği konusunda konusunda uzmanlaşmıştır!

Konut ve ticari halılarınızda, kilim satıcıları ve ticari ithalatçılar için modern ve antika kilimlerinizin temizliği konusunda uzmanız.

Amacımız, lekeleri , dökülmeleri , toprağı , kokuları ve alerjenleri ortadan kaldırarak eksiksiz temizlik sağlamaktır.

Halı Yıkamada son teknoloji ürünü halı temizleme ekipmanı, toksik olmayan, çevre dostu halı temizleme malzemeleri, kimyasallar, temizlik maddeleri  kullanıyoruz.
Profesyonel temizleme hizmetimizle, halılar daha uzun süre temiz kalır ve sizin, aileniz ve evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı, temiz bir çalışma ve yaşam ortamı sağlar.

Halı temizleme endüstrisinde en yüksek standartları koruyor, kurutma ve tımar işleminden sonra tüm halıları kontrol ediyor,

hiçbir deterjan kalıntısı kalmamasını ve halı temizleme işlemimizin en küçük ayrıntısına kadar takip edilmesini sağlıyoruz.

Halı temizlik hizmeti sağlayıcınız olarak teslimattan sonra yorumlarınızdan memnuniyet duyarız.


Halı Cinsleri

Üsküdar Makine Halı YıkamaÜsküdar Ladik Halı YıkamaÜsküdar Shaggy Halı YıkamaÜsküdar Isparta Halı YıkamaÜsküdar Kilim YıkamaÜsküdar Hint Kilimi YıkamaÜsküdar Bedir Halı YıkamaÜsküdar El Dokuma Halı YıkamaÜsküdar Antika Halı YıkamaÜsküdar Milas Halı YıkamaÜsküdar Çin Halısı YıkamaÜsküdar Deri Halı YıkamaÜsküdar Halıfleks YıkamaÜsküdar Hereke Halı YıkamaÜsküdar Nepal Halı YıkamaÜsküdar İpek Halı YıkamaÜsküdar Yün Halı Yıkama ve Üsküdar Bünyan Halı Yıkama

      Yorum Yap